UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO


2022-06-21


        14 czerwca w Domu Kultury w Kętach odbyło się Uroczyste Zakończenie Roku połączone z Dniem Mamy i Taty. W tym wyjątkowym dniu, dzieci zaprezentowały na scenie spektakl pt. "Szewczyk Dratewka". Następnie śpiewały i recytowały wiersze dla swoich ukochanych rodziców. Uroczystość była również okazją do pożegnania tych przedszkolaków, które w nowym roku szkolnym zasiądą już w szkolnych ławkach. Dlatego po części artystycznej miało miejsce wręczenie książek oraz dyplomów dla absolwentów naszego przedszkola.


Również w tym dniu żegnaliśmy naszą szefową kuchni- Panią Anie Lelek, która po wielu latach pracy odchodzi na zasłużoną emeryturę. Pani Ania, przez wiele długich lat dbała o podniebienia wszystkich przedszkolaków. Przygotowywała posiłki dbając o to, by były pożywne i smaczne. Do kuchennych garnków wkładała więc najlepsze produkty okraszając je zawsze swoim sercem. Bardzo dziękujemy za wszystkie dni, miesiące i lata spędzone z nami. Życzymy wszelkiej pomyślności, samych pogodnych dni na dalszym etapie Pani życia oraz wiele zdrowia i radości na emeryturze !!!


Dyrekcja, pracownicy oraz dzieci składają serdeczne podziękowania dla wszystkich rodziców za całoroczną współpracę. Dziękujemy za pamięć, życzenia oraz kwiaty przekazane przez Radę Rodziców oraz za ich zaangażowanie.

Dziękując za cały rok szkolny pełen wrażeń i sukcesów, życzymy wszystkim słonecznych, bezpiecznych wakacji, udanego wypoczynku, wspaniałych przygód, spotkań z ciekawymi ludźmi i wielu niezapomnianych przeżyć :)

ZAPRASZAMY DO OBEJRZENIA PRZEPIĘKNYCH ZDJĘĆ, KTÓRE WYKONAŁA I UDOSTĘPNIŁA DLA NAS PANI EWELINA NOWAKOWSKA, ZA CO SERDECZNIE DZIĘKUJEMY :)

LINK DO ZDJĘĆ Z MOŻLIWOŚCIĄ POBRANIA:
https://drive.google.com/drive/folders/1oyuBDFVHNIeo3BAdmBuqBozPclZYOyiY?usp=sharing