INFORMACJE ORGANIZACYJNE NA MAJ I CZERWIEC


2022-05-11

/obrazy/pliki/jadlospis.pdfINFORMACJE ORGANIZACYJNE NA MAJ I CZERWIEC

 

12 maj- Wyjście starszaków do Muzeum

17 maj- Wyjście starszaków do Szkoły nr 2 w Kętach

18 maj- Teatrzyk „Tygrys Pietrek” (koszt około 10zł, w zależności od liczby obecnych dzieci, będzie to ostatni teatrzyk w tym roku szkolnym)

25 maj- Wycieczka do Inwałdu (przejazd Kolejką turystyczną w obie strony, zwiedzanie Mini Zoo, warsztaty edukacyjny, wstęp do Parku Zabaw - koszt około 60zł -w zależności od liczby dzieci. Wycieczka jest organizowana dla całego przedszkola, dzieci które nie będą brały udziału w wycieczce prosimy o pozostawienie w domu)

2 czerwca- Dzień Rodziny na „Rancho na Widoku” organizowany z Radą Rodziców (na Rancho można zabrać rodzeństwo dzieci uczęszczających do przedszkola, spotkanie odbywa się w Gospodarstwie Rancho na Widoku 32-650 Kęty, ul. Widok 30)

- W ZWIĄZKU Z NIEWYSTARCZAJĄCYMI ŚRODKAMI, RADA RODZICÓW NIE ZAPEWNIA AUTOKARU. W RAZIE PROBLEMÓW Z DOTARCIEM NA MIEJSCE PROSIMY O WCZEŚNIEJSZY KONTAKT Z DYREKTOREM LUB RADĄ RODZICÓW

- Przedszkole zapewnia wspólne pieczenie kiełbasek, napoje oraz zabawy sportowe dla dzieci

14 czerwca- Uroczystość z okazji Dnia Mamy i Taty oraz Zakończenia Roku Szkolnego (Uroczystość odbędzie się w Domu Kultury w Kętach o godz.16:00, w tym dniu będziemy prosili o odebranie dziecka maksymalnie o godz. 15:15 o przebranie i przywiezienie do Domu Kultury o godz. 15.45)

 

TERMIN  SĄ ZALEŻNE OD POGODY I MOGĄ ULEC ZMIANIE!

 

WSZYSTKIE ZAPLANOWANE IMPREZY ORAZ UROCZYSTOŚCI BĘDĄ SZCZEGÓŁOWO OPISANE KILKA DNI PRZED TERMINEM W KTÓRYM MAJĄ SIĘ ODBYĆ, powyższe informację są ogólnikowe,  w razie pytań prosimy o kontakt z dyrektorem.