Dzień Kubusia Puchatka Starszaki


2023-01-18

Mimo sędziwego wieku miś stworzony przez A.A. Milne cieszy się niesłabnącą sympatią dzieci, a kolejne pokolenia dorosłych czytelników, które wychowały się na jego przygodach, z sentymentem wracają do Stumilowego Lasu. 18 stycznia, w dzień urodzin pisarza, obchodzimy Dzień Kubusia Puchatka.

18 stycznia to Międzynarodowy Dzień Kubusia Puchatka, dlatego nasze przedszkole z radością świętowało urodziny tego przyjaznego Misia.

Dzieci z dużym zaangażowaniem brały udział w zabawach z Kubusiem w roli głównej. Chętnie słuchały opowiadań, których głównym bohaterem był Puchatek i jego przyjaciele. Rozwiązywały także zagadki o mieszkańcach Stumilowego Lasu i śmiało dzieliły się wiedzą na ich temat. Okazało się, że tego niezwykle przyjaznego, ale nieco niezdarnego puchatego misia, kochają  wszystkie dzieci w naszym przedszkolu.